full screen background image
Adalberto Adalberto

Biuro obsługi klienta
Ul. Tadeusza Kościuszki 13a, 62-500 Konin
Tel. +48 63 240 26 20
Kom. 694 450 481
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl

Villa Park

Miejsce   z   klimatem

W Villa Park Konin zaprojektowano 51 unikalnych lokali o zróżnicowanej powierzchni - od 30 metrowych kawalerek do ponad 90 metrowych mieszkań czteropokojowych.

W części parterowej Villa Park Konin przewidziano miejsce na powierzchnie usługowe, z oddzielnymi wejściami dostępnymi z ulic Kościuszki i Mickiewicza. Przestrzeń wokół budynku została zaprojektowana w taki spoób, aby oddzielić od ulicy obszerny dziedziniec - zielony azyl spokoju w zasięgu ręki, dostępny jedynie dla mieszkańców i ich gości.

Do wnętrz Villa Park Konin przez wysokie, sięgające do podlogi okna z łatwością zagląda słońce... i tylko słońce, ponieważ dzięki przemyślanemu projektowi, we własnym mieszkaniu możesz liczyć na maksimum prywatności i komfortu.

Wrażenie większej przestrzeni gwarantuje wysokość mieszkań - od 268 do 276 cm. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by ich rozkład dawał Ci dużą swobodę aranżacji. Pamiętając o bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny, przewidzieliśmy także pomieszczenie dla ochrony i możliwości zainstalowania monitoringu budynków.

Każde z 51 mieszkań posiada balkon lub taras - te na ostatnich kondygnacjach taras na dachu z możliwością sadzenia niskeij zieleni ogrodowej. Lokale posiadają także komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej, a oprócz tego do dyspozycji są wózkarnie przy wejściach na parterze. Czy to nie zachwycające?

Dowiedz się więcej - artykuły o Villa Park Konin:

Artykuł nr 1 (PDF)

Artykuł nr 2 (PDF)